Wyślij wiadomość
Dom

Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd., założona w 2015 roku, jest kompleksowym przedsiębiorstwem produkcyjnym zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem urządzeń automatyki, dostarczając klientom ze wszystkich środowisk urządzenia automatyki w różnych dziedzinach, takich jak sprzęt i usługi z zakresu chemii, optyki i akustyki.

 

Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

W ostatnich latach firma Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. była zaangażowana w badania i rozwój produktów Internetu rzeczy.W połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy w zakresie badań jakości wody, sukcesywnie wprowadzała rozwiązania bezkontaktowego łączenia urządzeń z technologią łączności radiowej jako rdzeniem oraz opartą na chmurze System monitorowania jakości wody platformy obliczeniowej przekształca dotychczasowy zautomatyzowany pomiar w inteligentny pomiar, inteligentną analizę i inteligentne wczesne ostrzeganie, realizując inteligentne zarządzanie informacjami o jakości wody.Zastosowanie technologii IoT w testach jakości wody odzwierciedla nowe zastosowanie nowej inteligencji w naszej branży monitorowania środowiska.

 

Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Celem firmy jest „rozsądna cena, szybki czas produkcji i dobra obsługa posprzedażna”.Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów dla wspólnego rozwoju i wzajemnych korzyści.

 

W przyszłej współpracy rozwojowej Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. będzie nadal podnosić poziom profesjonalnej technologii, stale ulepszać system usług oraz osiągać głębszą i szerszą współpracę z klientami ze wszystkich środowisk oraz tworzyć blask.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza firma została założona w 2015 roku, ale poprzednik naszej firmy był zaangażowany w branżę badań jakości wody od ponad 10 lat.Nasi technicy i sprzedawcy zgromadzili bogate doświadczenie praktyczne, i mieć oryginalne pomysły w dziedzinie badań jakości wody.

Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

Od 2016 do 2018 roku, dzięki ciągłym innowacjom i ciężkiej pracy, firma uzyskała 1 zezwolenie na patent wynalazkowy, 8 certyfikatów praw autorskich do oprogramowania komputerowego,i uzyskał tytuł prywatnego przedsiębiorstwa technologicznego prowincji Jiangsu oraz prowincji Jiangsu Software EnterpriseJednocześnie dziesiątki instrumentów analizy jakości wody firmy osiągnęły również stabilną produkcję masową.

 

W 2019 roku firma otrzymała 9 kolejnych certyfikatów autoryzacji patentowej.Pierwsze oprogramowanie aplikacyjne firmy trafiło do sprzedaży, a na rynek wprowadzono serii różnych czujników detekcji jakości wody.

Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. profil firmy 1

W 2020 r. firma kontynuuje badania i innowacje i uzyskała szereg autoryzacji patentowych.

W przyszłości spółka będzie nadal stosować pragmatyczne podejście do opracowywania i produkcji różnych instrumentów technicznych i czujników, które nadają się do użytku komercyjnego.

 

 

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Daruifuno

Rok założenia : 2015

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty