Wyślij wiadomość
Dom

Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna OEM / ODM R & D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd.
Linia produkcyjna
Pokój testowy starzenia
Uruchomienie

Linia produkcyjna

Pokój testowy starzenia

Uruchomienie

1 2 3 4 5 6
Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd.

1 2 3
Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd.
Laboratorium B+R

Laboratorium B+R

Profesjonalna kadra do badań i rozwoju.

 • Linia produkcyjna

  Nasza fabryka znajduje się w pokoju 301, budynku 3, nr 25 Datong Road, High-tech Zone, Suzhou City, JIANGSU P.R CHINA.Mamy profesjonalnych pracowników do produkcji, a także wyposażamy instrument w odpowiednie warsztaty do debugowania, testowania starzenia, filmowania, spawania itp. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe,i przeprowadzi jednolitą kontrolę jakości po zakończeniu produkcji.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Główny przepływ pracy produkcji:

  1.Zrozumienie popytu na rynku i potrzeb klientów oraz określenie funkcji produktu i wskaźników wydajności.

  2.Opracowanie planów produkcji i norm kontroli jakości oraz sprawdzenie instrukcji pracy

  3.sporządzenie listy składników, przechowywanie składników dla składników, kontrola jakości do dostarczenia i kontroli;

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

  4.Pracownicy wykonują wstępną instalację, w tym podłoża i akcesoria;
  Zgromadzenie: Zgromadzenie elementów do kompletnej maszyny.
  Badanie: Przeprowadzenie rygorystycznych badań wydajności i niezawodności produktu.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

  5.Inżynieria oprogramowania, w tym zapalanie oprogramowania;
  Debugging: Debugowanie zmontowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  6.Kalibracja: rejestracja danych;

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

  7.Wydział kontroli jakości przeprowadza indywidualne badania przyrządów i badania online oraz kontrolę starzenia się włączonego zasilania;
  Kontrola fabryki: Kontrola zakupionych surowców.
  Kontrola procesu produkcji: Kontrola pobierania próbek podczas procesu produkcji w celu zapewnienia, że produkt spełnia normy.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

   

  8.Wydział montażu prowadzi montaż całej maszyny i oznakowanie kadłuba;

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 6

  9.Wydział kontroli jakości przeprowadza badania zasilania i badania funkcjonalne;
  Inspekcja fabryczna: końcowa inspekcja gotowego produktu w celu zapewnienia jakości produktu.
  Próbki wszystkich funkcjonalnych inspekcji.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 7

  10.inspekcja wizualna;

  11.Opakowanie i dostawa:
  Opakowanie produktów poddanych kontroli jakości w celu zapobiegania uszkodzeniu podczas transportu.
  Zorganizowanie logistyki dostarczania produktów do klientów lub dystrybutorów.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 8

  12.Serwis posprzedażowy:
  Zapewnienie szkolenia w zakresie produktów i wsparcia technicznego.
  Zajmuj się opiniami klientów i problemami z obsługą posprzedażną.

  13.Stałe doskonalenie:
  Ciągłe doskonalenie wydajności i funkcjonalności produktu w oparciu o informacje zwrotne z rynku i rozwój technologiczny.
  Rozwój nowych technologii i produktów.

 • OEM / ODM

  Nasza firma jest zaangażowana w świadczenie wysokiej jakości usług OEM (Original Equipment Manufacturer) i ODM (Original Design Manufacturer) dla klientów na całym świecie.Z wieloletnim doświadczeniem w branży i zaawansowaną technologią produkcji, jesteśmy w stanie zaspokoić różne indywidualne potrzeby i pomóc klientom osiągnąć ich cele rynkowe.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Usługa OEM:
  W ramach modelu OEM produkujemy zgodnie z projektem i specyfikacjami dostarczonymi przez klientów.i jesteśmy odpowiedzialni za cały proces od zakupu surowcówProdukcja i kontrola jakości Produkty końcowe sprzedawane są pod marką klienta.

  Ścisła kontrola jakości: Od surowców po gotowe produkty, każdy z nich jest ściśle testowany pod kątem jakości, aby zapewnić, że produkt spełnia standardy i wymagania klientów.

  Wydajna zdolność produkcyjna: Dzięki zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu i wydajnym procesom produkcyjnym zapewniamy terminową dostawę masowej produkcji.

  Elastyczna usługa dostosowania: Zgodnie z potrzebami klienta możemy elastycznie dostosować proces produkcji i proces, aby spełnić różne specjalne wymagania dostosowania.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

  Usługa ODM
  W ramach modelu ODM, jesteśmy nie tylko odpowiedzialni za produkcję, ale również uczestniczymy w projektowaniu i rozwoju produktów.prototypowanie do produkcji seryjnej. Klienci mogą wybrać użycie naszych istniejących projektów lub dostosować je na podstawie naszych. Nasze funkcje usługi ODM obejmują: Innowacyjny zespół projektowy:Posiadamy doświadczony zespół projektowy, który nadąża za trendami rynkowymi i dostarcza innowacyjnych rozwiązań projektowychKompleksowe wsparcie techniczne: od koncepcji do gotowego produktu,istnieje profesjonalny zespół techniczny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie, aby zapewnić wysoką jakość i wysoką wydajność produktu. Szybka reakcja na rynek: Szybko reagować na potrzeby klientów, skrócić cykl rozwoju produktu i przyspieszyć czas produktu na rynek.Od wielu lat świadczymy usługi OEM i ODM dla klientów z różnych branż i zgromadziliśmy bogate doświadczenie i wiedzę specjalistycznąZaawansowane urządzenia produkcyjne: wyposażone w zaawansowane urządzenia produkcyjne i nowoczesne linie produkcyjne zapewniające wysoką jakość i wysoką wydajność produktów.Zdał certyfikat ISO9001 i inne międzynarodowe certyfikaty systemu zarządzania jakością, aby zapewnić, że każdy produkt spełnia międzynarodowe standardy. Globalny zasięg rynku: Produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie i zyskały jednomyślne pochwały od klientów.jakość na pierwszym miejscu", stale poprawiają poziom technologii i usług oraz zobowiązują się dostarczać klientom najlepsze rozwiązania OEM i ODM.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 • R & D

  Daruifuno zawsze było zaangażowane w innowacje technologiczne i postęp technologiczny.Ma silny zespół badawczo-rozwojowy i zaawansowane urządzenia badawczo-rozwojowe, aby zapewnić utrzymanie wiodącej pozycji w branżyNasz dział badań i rozwoju (R&D) jest podstawową siłą napędową rozwoju firmy i jest odpowiedzialny za rozwój nowych produktów, ulepszanie istniejących produktów,i innowacji technologicznych.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Zespół badawczo-rozwojowy
  Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z grupy doświadczonych inżynierów, projektantów i ekspertów technicznych, którzy posiadają bogate wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach zawodowych.Członkowie zespołu są stale szkoleni i edukowani, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branżyGłówne obowiązki zespołu badawczo-rozwojowego obejmują:
  Rozwój nowych produktów: Opracowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań w oparciu o popyt rynku i opinie klientów.
  Innowacje technologiczne: Badania i stosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych w celu poprawy wydajności i jakości produktów.
  Optymalizacja istniejących produktów: Ulepszanie i optymalizacja istniejących produktów w celu zwiększenia doświadczenia użytkownika i konkurencyjności na rynku.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1
  Środki badawczo-rozwojowe
  Firma jest wyposażona w zaawansowane urządzenia badawczo-rozwojowe i laboratoria,które mogą przeprowadzać różne badania i eksperymenty w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie standardy wymogów jakościowych na etapie projektowania i rozwojuNasze zakłady badawczo-rozwojowe obejmują głównie:
  Laboratorium Projektowania Produktów: wyposażone w najnowsze oprogramowanie i sprzęt do projektowania, prowadzi projektowanie koncepcji produktu i tworzenie prototypów.
  Laboratorium badań wydajności: przeprowadzenie badań wydajności i oceny produktów w celu zapewnienia stabilności i niezawodności produktów w różnych środowiskach użytkowania.
  Laboratorium materiałów: Badania i badania różnych materiałów oraz wybór materiałów najlepiej odpowiadających wymaganiom produktu.
  Laboratorium kontroli jakości: Przeprowadzenie rygorystycznych badań i kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają międzynarodowe standardy i wymagania klientów.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2
  Osiągnięcia w zakresie badań i rozwoju
  Przez lata nasz zespół badawczo-rozwojowy osiągnął wiele wyników, uruchomił serię innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz uzyskał szereg patentów i certyfikatów.Nasze osiągnięcia w zakresie badań i rozwoju nie tylko poprawiły konkurencyjność naszych produktów, ale także przyniósł ogromną wartość handlową naszym klientom.
  Innowacyjne produkty: Wprowadzenie na rynek szeregu innowacyjnych produktów wiodących na rynku w celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów.
  Patenty techniczne: Uzyskanie szeregu krajowych i zagranicznych patentów w celu ochrony naszych innowacyjnych osiągnięć.

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4
   

  Strategia badawczo-rozwojowa
  Nasza strategia badawczo-rozwojowa jest zorientowana na rynek i oparta na technologii i zobowiązana jest do ciągłego doskonalenia treści technicznych i wartości dodanej naszych produktów.
  Badania rynku: dogłębne zrozumienie popytu na rynku i opinii klientów w celu ukierunkowania i skupienia się na badaniach i rozwoju.
  Współpraca techniczna: Nawiązanie stosunków współpracy z znanymi instytucjami badawczymi i uniwersytetami w kraju i za granicą w celu prowadzenia wspólnych badań i rozwoju oraz wymian technicznych.
  Ciągłe innowacje: ciągłe badania i stosowanie nowych technologii i nowych materiałów w celu poprawy poziomu technicznego i konkurencyjności rynkowej produktów.
  Rozwój talentów: Koncentruj się na rozwijaniu i wprowadzaniu talentów badawczo-rozwojowych w celu zbudowania wysokiej jakości i wysokiego poziomu zespołu badawczo-rozwojowego.
  Daruifuno będzie nadal zwiększać inwestycje w badania i rozwój, utrzymywać przywództwo technologiczne i dążyć do dostarczania klientom lepszych produktów i usług.Wierzymy, że poprzez ciągłe innowacje technologiczne i ulepszanie produktów, możemy stworzyć większą wartość dla klientów i osiągnąć wspólny rozwój i sukces.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Delfino Environmental Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Yuki Fu

Tel: +8615716217387

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)